Lady Gaga – Vlasy (4)

Prodej alba jel na plné obrátky. Rádia celého světa nehráli snad nic jiného, než Lady Gaga, která mezitím křižovala Spojené státy a svůj volný čas trávila převážně v letadlech a autobusech. Její harmonogram byl zničující a trvalo to půl roku. Budíček nejpozději v sedm, pak celý den propagace desky v rádiích, do toho obědy a večeře se zástupci nahrávacích společností, večer vystupování po klubech, v noci zpět na hotel, nebo dalšího letadla, umýt a odlíčit (někdy ani to ne, protože na to nebyl čas, ráno se líčení pouze poupravilo a pokračovalo se dál) a tak pořád dokola celých šest měsíců. Gaga mohla být ráda, že se jí vůbec podařilo urvat čtyři hodiny spánku.

Gaga stále vylepšovala svůj šatník, který byl více sofistikovanější. Inovovala make-up nebo přemýšlela nad designem jevištních scén. Doslova nejhorší noční můrou se stal její příčesek.

David Cinemny, její kadeřník tvrdil, že její vlasy byly opravdu tvrdým oříškem. Hlavně v prvním roce spolupráce. Čerstvé vlasy se většinou sháněly v Indii. Musely mít správnou blond barvu. Když měla příčesek, nemohla si samozřejmě mýt vlasy a důsledkem toho měla podrážděnou pokožku hlavy a musela si příčesek každé tři týdny nechat odstranit a udělat nový. Šlo nejméně o šesti hodinouvou procedůru  a vzhledem k jejímu nabitému programu nemohla začít dřív jak ve dvě hodiny ráno. Bolelo to tak, až brečela. Je otrokem své image, kterou žije  a tak to prostě přetrpěla.

Svého příčesku byla zbavena v prosinci roku 2008. Tehdy se připravovala s rodinou na koncert Jingle Ball (Rolničkovský ples). Do salonu dorazila už v šest ráno. Její zadání znělo, že příčesek musí dolů, vlasy chce znovu odbarvit a prodloužit. Sama Gaga pak brečela nadšením a úlevou, že je ten otravný příčesek pryč. ,,Pořád jsem si projížděla rukou své vlasy, nedotkla sem se jich už několik měsíců. Nikdy na to nezapomenu“ Říká sama Gaga. I holky z Pussycat Dolls, se kterými jela v tu dobu turné jako předskokanka, říkaly, jak jsou ohromeny oddaností k jejímu smyslu pro krásu. Nicole Scherzingerová prohlásila: ,,Ona Gagu nehraje, ona ji žije.“

 

 

 

 

Sdílej

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *