Článek: Nejlepší hry na mobil #2

Minulý měsíc jsem napsal první článek s výběrem nejlepších her na mobil. Nebo spíš těch, které jsem já sám hrál a za nejlepší považuji. Protože se vám článek líbil a mám ještě spoustu her, které jsem hrál a bavily mne, tak jsem se rozhodl napsat další díl téhle série. Na minulý článek se můžete podívat TADY.

 

1. Maleficent

Kdo by nemiloval pohádku Zloba že jo. Tuhle hru jsem si poprvé stáhnul když první díl filmu šel do kin. Hra mě natolik strhla, že jsem jí celou odehrál. Nedávno jsem si hru stáhnul znovu a odehrál jsem první část příběhu. Do hry byla vložena totiž další část příběhu, která má ovšem nekonečno kol. U téhle hry jde o takovou tu klasickou přesunovačku a spojovačku stejných kamínků. Já tyhle hry moc nemusím, ale tuhle teda jo. Už jenom proto, že některá kola jsou obtížná natolik, že jsem se na nich dokázal zaseknout i na několik dní. A to mě pak nenechává klidným.

 

2. Bad Piggiest

Kdo by neznal Angry Birds a zlá prasátka z nich že? Tuhle hru jsem taky kdysi celou odehrál a je pecková. V téhle hře nejsou Angry Birds, ale prasátka, pro která stavíte létací stroje. Ještě lepší hrou byla Angry Birds Go, která byla ovšem smazána a jde stáhnout už jen z neoficiálních zdrojů.

 

3. Důkaz 111

Tahle hra je celkem novinkou. Vyšla někdy loni v listopadu a je to česká hra. A navíc, je to totální bomba. Jedná se o detektivní hru, kdy vy hrajete za postavu detektivky Alice. Je to audiohra, takže je dobré hrát pomocí sluchátek. Hra se hraje tak, že posloucháte pouze příběh a na displeji telefonu se vám pouze zobrazují kroky, které chcete podniknout. Popravdě jsem si myslel, že takový druh hry, nebude nic pro mě, ale musím říct, že je to největší pecka. Jediné malinké mínus je pro hráče to, že plná hra je placená a vy si můžete zdarma zahrát pouze demo verzi.

 

4. Train Station 2

Další hrou, kterou jsem poměrně dlouhou dobu hrál, je tenhle simulátor železnice. Od malička miluju vlaky, takže tahle hra byla dělaná prostě pro mně. Ve hře těžíte různé suroviny, prostupujete státy, jako například Anglie, Německo, a k tomu budujete městečko. Hra nepatří mezi moje topky, ale nějakou dobu vás jistě bavit bude.

 

5. Sim City

Na téhle hře momentálně ujíždím. Už jsem jí hrál jednou a po nějaké době jsem přestal. Nedávno jsem si hru ale stáhnul znova a načetl svoje staré město. Musím říct, že jsem momentálně na hře závislej. A o co ve hře jde? O budování města se vším všudy. Navíc jsou přidány i další mapy, kde můžete budovat další města.

 

A to je pro dnešek všechno. Myslím si, že bych dokázal vyplodit ještě další herní články, takže možná někdy příště vám zase  napíšu další výběr her. Nezapomeňte sledovat můj Instagram  @honziklaci

Sdílej

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *