Článek: Nejlepší hry na mobil #1

Co o mě nikdo moc neví, je to, že miluju hry. A to jak pořádný hry na počítač, tak hry na mobil. A hraju takřka všude. Ano i ve vaně, nebo na záchodě. A protože mám pár her, které jsou podle mě totální topky, které hraju už delší dobu, nebo klidně opakovaně, tak jsem si řekl, že se s vámi o ně podělím. A protože je jich docela hodně, tak by z toho možná mohl vzniknout více, než jeden článek.

 

1. My Cafe

V téhle hře držím svůj osobní rekord. A to v tom, že jí hraju nejdéle ze všech mobilních her. My cafe totiž hraju aktivně už více jak rok a půl a je to moje srdcovka. Hra spočívá v budování své kavárny. Nic složitého, ale někdy taky nic lehkého, co se některých úkolů týče.

 

2. Badland

Na tuhle hru jsem asi dva roky zapomněl. Nedávno jsem si na ní ale vzpomněl a jedu jí od začátku. A je fakt boží. Je to akční hra, kdy musíte vždy proletět malou sazí daným levlem.

 

3. Farming Simulator (18)

Tak u téhle hry taky držím svůj rekord. A to v délce hraní jedné hry. Jako první jsem hrál verzi 16, která je zdarma. A přistihl jsem se, že jsem u ní vydržel více jak pět hodin v kuse. Po stažení verze 18 se ale trochu krotím. Každopádně za mě, je šestnáctka lepší. A hra je samozřejmě o farmaření. A to ve velkém stylu.

 

4. Farm Frenzy

Tahle hra je trochu nostalgie, páč jsem jí kdysi hrával i na PC. Opravdu kdysi. A o to víc boží je to, že je to i jako aplikace na mobil, bez jakéhokoliv „vylepšení“. Je to trochu dětinská hra, ale naprosto dokonalá. Pokud milujete farmaření, tak do toho prostě jděte.

 

5. Evil Cogs

Tahle hra je podobná již zmíněnému Badlandu. Vyjímkou je to, že létáte s malým světýlkem a lovíte jiná světýlka. Jinak musíte vždy proletět temným světem, který je plný nástrah. A navíc hru čas od času doprovází vypravěč.

 

6. Cow Evolution

Poslední hra, kterou zmíním, je totální kravina, kterou ale všichni milujeme. Pochybuju, že by jí někdo neznal. Hra vyšla v několika verzích. A to s krávama, zebrama, unicornama, kočkama, nebo i s kozama. Jedná se o to, že prostě vyvíjíte krávy. Vše se odehrává na „farmě“ kam vám padají krabice s krávama. Ty spojujete a děláte stále větší a větší krávy. Nejprve obsadíte farmu, potom kontinent a nakonec svět. Když už vám ale svět nestačí, přiletí ufoni a krávy posíláte na Mars, kde pořád pokračujete. Abych pravdu řekl, tak nevím, zda se hra dá někdy dohrát. Ale na dlouhé cesty je to snad nejlepší kravina evr.

 

No a to je z celého článku všechno. Her na mobil mám odehráno opravdu spoustu, takže vám zase někdy v příštím článku představím další. Napište mi na Instagramu @honziklaci, jaké hry na mobilech hrajete vy.

 

 

Sdílej

1 thought on “Článek: Nejlepší hry na mobil #1

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *