Článek: Jaro

Tak si zase po delší době dáme takovej ten článek nečlánek jo? Takovej ten podobnej těm mejm sloupkům. Možná bych mohl napsat Čau Frndy.

No hele proč to píšu. Jednoduše proto, že jaro je jedno z mých nejoblíbenějších ročních období Možná proto, že se všude jinde píšou samý negativní věci. A taky možná proto, že můžu a chci. Víte jaro je pro mě takový krásný znovuzrození a vždycky mě nabíjí krásným optimismem, kdy si říkám, že všechno zvládnu a dokážu. Nevím jak u vás, ale já uplně cejtím, jak se mi v těle mění celá ta biochemie a jak do mě proudí všechna ta nová energie. No a samozřejmě cejtím všechny ty přirozený pudy, který k jaru patří. Komu se na jaře nezapalujou lejtka že jo.

Nuže, dneska jsem si obnovil playlist, kam jsem si naskládal co nejvíc pohodovou hudbu, která ve mě právě evokuje celou tu obnovu. Taky jsem se vytelil na terasu s vínem, přesadil si kytky, rozbrečel se nad jahodama u kterých vyrašily nový, křiklavě zelený listy. Ano rozbrečel, i tohle se mnou dělá jaro. No a krom dojemného breku se prostě dojímám nad tím vším kolem mě.

Nuže, co vám chtěl tímto článkem Honzík říct? Jelikož máme za dveřma Velikonoce, tak vám popřeji krásné Velikonoce, které jsou připomínkou všeho toho krásného znovuzrození. Protože je dneska škaredá středa, tak vám povím… ÚSMĚV! Protože kdo se dneska neusmívá, je škarohlíd a každá středa po zbytek roku bude jeho noční můra. A ne jen proto je smích důležitý. Víte, že já na sociálních sítích bojuju nejen za veškerou „odlišnost“, za veškerá práva nejen pro homosexuály, ale taky se snažím bojovat proti režimu, jež nám byl nastolen. Možná si občas do pusy nevidím a né vždy každému přijde okej každé moje tvrzení. Takže vám poradím, jak nejlépe bojovat. A to hlavně v boji sami se sebou. ÚSMĚV a LASKAVOST. To je to co nás vyléčí.

Mějte se krásně Frndy. Mrkněte na předchozí „článek“ s Art Tutoriálem, kdy se vás každý týden pokusím naučit něco nového nakreslit. Veselé Velikonoce a co nejvíce jara v sobě vám vinšuju.

Sdílej

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *