Článek: Vánoční dárky podle horoskopu

Vánoční dárky se vybírají různě. Může to být podle věku, zájmů, vzájemného vztahu, finančních možností… Před pár dny jsem vám vydal článek o tom, jak různá znamení zvěrokruhu dekorují své byty na Vánoce a jak Vánoce rádi slaví. Článek si můžete přečíst TADY. Tenhle článek mě inspiroval k tomu, abych vám zjistil a vypsal článek o tom, jaké dárky preferují různá znamení zvěrokruhu.

V současné době je mnohem větší námaha vhodný dárek vymyslet. Což je při rozmanitosti a nabídce obchodů a eshopů, celkem paradox. Sehnat se dá v podstatě úplně vše a třeba vám inspirace podle horoskopu alespoň trochu pomůže.

 

Kozoroh

Lidé, narození ve znamení kozoroha jsou praktičtí a zároveň poměrně šetřiví a často si kupují levnější věci, i když s nimi pak nejsou zrovna spokojení. Využijte toho a darujte jim něco, co by si sami nikdy nepořídili – může to být třeba kvalitní archivní víno, pravá italská káva, nějaké značkové oblečení. Radost jim udělá i kniha nebo vstupenka do divadla.

 

Vodnář

Vodnáři vyznávají moderní styl života, jsou navíc velmi tvořiví, nápadití i technicky založení. Nic tedy nepokazí dárek, který si budou moci sami ještě nějak dotvořit. Mají rádi nejrůznější elektronické věci a hračky, umělecky založení uvítají třeba plátno, štětce a barvy. Uvítají i moderní oblečení nebo nějaké doplňky, které mohou být i částečně výstřední.

 

Ryby

Dárky pro ryby ženy se kupují poměrně snadno. Vzhledem k jejich povaze uvítají parfém, pěnu do koupele, přírodní kosmetiku, romantickou knihu nebo film, šperk – ten ale jistě ocení i žena narozená v každém jiném znamení. Muži ve znamení raka si rádi přečtou nějakou encyklopedii a u toho budou poslouchat CD s jejich oblíbenou hudbou.

 

Beran

Berani jsou upřímní, spontánní, akční a sportovně založení. Určitě je potěší sportovní oblečení nebo výbava nebo permanentka do fitness centra. Muži berani se rádi podívají na nějaký akční film, ženám se bude líbit vše, co nějak zvýrazní jejich osobnost, například kosmetika nebo parfém. Dárky mohou být netradiční, gastronomické i adrenalinové.

 

Býk

Lidé, narození ve znamení býka, mají velký smysl pro estetiku a líbí se jim vše, co jim nějakým způsobem zpříjemní život a případně zvelebí jejich byt. Můžete jim darovat vázu, obrázek, svícen, fotografii, ale třeba i jen pokojovou květinu. Ženy nadchne šperk, muže spona do kravaty. Dárek pro býky zcela jistě objevíte ve starožitnostech.

 

Blíženci

Od přírody zvědaví blíženci budou mít radost snad úplně ze všeho, co bude zabalené. Jsou velmi komunikativní a rádi plánují, proto je pro ně nejvhodnějším dárkem například adresář, diář, psací souprava, mobilní telefon, tablet, ale i odborné knihy a životopisy. Největší radost mají z rozbalování dárků bez ohledu na obsah, tak jim je opravdu dobře zabalte.

 

Rak

Raci jsou gastronomičtí labužníci a tak pod stromečkem určitě rádi najdou různé lahůdky a speciality – oleje, koření, pravé italské těstoviny…a samozřejmě i kuchařské knihy. Vadit jim nebude ani nějaká vychytávka do kuchyně, i elektronika pro osobní potřebu, jako třeba mobilní telefon nebo čtečka knih, případně budou mít radost i i pěkného oblečení.

 

Lev

Náročnost a okázalost je lvům vlastní a tak dárky pro ně nesmí vypadat takzvaně lacině, i když třeba drahé nebudou. Může to být cokoliv z toho, co je právě módní a žádané, a je jedno, jestli to bude šperk, hodinky, parfém, kabelka, svetr, tričko nebo kravata…Lvi jsou zároveň hraví a tak je potěší i nějaký hlavolam, puzzle nebo společenská hra.

 

Panna

Lidé narození ve znamení panny jsou šetřiví, přesní, spolehliví a prakticky založení. Dárek pro ně by tedy měl být maximálně praktický a účelný, ideálně něco do domácnosti – ale nesmí to být jen na dekoraci. Potěší je i plánovací kalendář nebo pořadač na vizitky, ženy organizér do kabelky. Rádi si přečtou i knihu o zdraví a správném životním stylu.

 

Váhy

Estetické cítění a smysl pro umění jsou velmi výrazné vlastností lidí ve znamení vah a tak je potěší CD s hudbou, filmem, fotografií i obrázkem, moderní vázou…ale i vstupenkou na koncert nebo divadla, případně nějakou poukázkou na konzumaci v luxusní restauraci. Rádi se také elegantně, ale přitom poměrně vkusně a střízlivě oblékají.

 

Štír

Energičtí štíři mají rádi tajemné a exotické věci. Pokud tedy pod stromečkem najdou vonné tyčinky, aromalampu, knihu s horoskopy nebo nějaký talisman, budou určitě spokojení.  Nadchne je i kniha s detektivní zápletkou nebo filmový horor, případně v podstatě cokoliv, co budou moci nějak prakticky využít. Uvítají i dobré gastronomické lahůdky a nápoje.

 

Střelec

Střelci jsou většinou nerozhodní a přemýšliví, rádi cestují. Když je obdarujete nějakou knihou o filozofii nebo cestopisem, budou spokojení. Líbit se jim budou i různé předměty typické pro exotické země. Potěší je i CD s romantickou hudbou nebo DVD s romantickým příběhem. Pokud víte, že by něco chtěli, ale neumí se rozhodnout, vyřešte tento problém za ně.

 

 

 

 

Sdílej

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *