Návod: Jednoduché balení dárků

Tak co? Už máte nakoupené a zabalené dárky pod stromeček? Pokud je máte alespoň nakoupené, tak se dneska podíváme na pár tipů, jak jednoduše a efektivně zabalit vánoční dárky.

Posledních pár let jsem si odvykl kupovat všechny ty balící papíry, které mi přijdou jednak kýčovité a navíc i zbytečně předražené. Já jsem se naučil balit dárky do obyčejného balícího papíru. Takového toho opravdu klasického, do kterého se balí třeba poštovní balíky. Dárek potom dozdobím větvičkami, hezkou stužkou, provázkem a klidně přidám i skořici. Posuďte sami na fotkách, jakou parádu dokáže obyčejný balící papír s trochou fantazie. Navíc si tak s dárkem opravdu můžete vyhrát a obdarovaný jistě ocení i snahu a nápad.

 

K zabalení dárku vám stačí provázek, krabička, balící papír a větvička. K provázku můžete připevnit i vystřiženou jmenovku klidně z obyčejné, nebo barevné čtvrtky.

 

Občas bývá docela oříšek zabalit měkké dárky. Pokud třeba balíte svetr, můžete použít tkaninu, nebo klidně pěkný šátek, do kterého svetr, nebo jiný dárek zabalíte. K tomu použijte třeba provázek, za který vložíte sušenou levanduli, nebo zase jen malou větvičku třeba se skořicí.

 

Sdílej

1 thought on “Návod: Jednoduché balení dárků

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *