Vánoce s Honzíkem 2019: Seznam článků

Nemůžu uvěřit, že je to zase rok, co jsem seděl a připravoval Vánoční články. Taky mi přijde úplně absurdní, že už třetí rok se dobrovolně pouštím do tohoto maratonu článků. Já jsem si letos, stejně tak jako v minulých letech, připravil spoustu článků. Doufám, že pro vás budou zajímavé, a že v nich najdete spoustu vánoční inspirace. V letošních Vánocích s Honzíkem najdete mnoho receptů nejen na cukroví, návodů na výrobu dekorací, návody na zabalení dárků a spoustu dalších Vánočních článků plné inspirace.

Protože se letos stala nemilá věc, že jsem přišel o blog. Respektive o veškeré zálohy. Tudíž jsem přišel o všechny archivy předchozích Vánoc s Honzíkem, tak toho mám naplánováno opravdu mnoho. Protože z blogu zmizeli veškeré recepty na cukroví, tak se v letošním seznamu článků, které vás čekají, objeví znovu. Z tohoto důvodu budou články vycházet opravdu denně. Na druhou stranu je to přínosné, protože jsem za těch pár let vychytal pár svých receptů trošku jinak a tudíž si je hezky oprášíme. Ještě bych rád upozornil, že nově si celé Vánoce můžete pouštět u mě na blogu vánoční playlist. Na PC najdete koledy v pravém postranním panelu. Na mobilech dole vždy pod danou stránkou. Pokud se rozhodnete poslouchat playlist na svých telefonech. Můžete si ho vzít kamkoliv sebou do sluchátek. Playlist vám bude hrát i na zamčených obrazovkách.

Jak už je u mě zvykem, tak články budou vycházet stejně jako všechny ostatní. A to v 10 hodin dopoledne a letos tedy každý den. Tak a to je všechno k dnešnímu úvodu. Níže si můžete přečíst a uložit seznam článků, které na vás letos čekají. Stejně tak jako každý rok se může stát, že se seznam nepatrně pozmění. A to třeba z důvodu přidání dalších článků. Dalších pár článků s Vánoční tématikou vyjde i po svátcích, na těch ovšem zatím pracuji. O všech případných změnách se ale jako vždycky dozvíte u mě na Instagramu. A teď už je to opravdu všechno. Zítra startujeme na plno! #VánocesHonzíkem

 

1.12. Článek: Naše Veselé Vánoce

2.12. Recept: Vánoční punč

3.12. Návod: Jednoduché Vánoční dekorace 1

4.12. Recept: Vánoční perníčky

5.12. Článek: Tipy na Vánoční dárky pro každého

6.12. Recept: Vanilkové rohlíčky

7.12. Článek: Seznam Vánočních filmů

8.12. Návod: Jak provonět byt Vánocemi

9.12. Recept: Linecké cukroví

10.12. Návod: Jak navodit Vánoční atmosféru

11.12. Recept: Pudinkové cukroví

12.12 Návod: Jednoduché Vánoční dekorace 2

13.12. Recept: Žabí hubičky

14.12. Návod: Jednoduché balení dárků

15.12. Recept: Myslivecké knoflíky

16.12. Návod: Jmenovky na dárky

17.12. Článek: Nejkrásnější adventní trhy

18.12. Recept: Vaječný likér

19.12. Recept: Rumové kuličky

20.12. Podcast: Přátelsví

21.12. Recept: Vánočka

22.12. Recept: Bramborový salát

23.12. Pohádka

24.12. Šťastné, Veselé a Nedokonalé

Sdílej

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *