Sloupek (21): Jak být sexy

Nějaký plán na to, co vlastně chci napsat, už se mně v hlavě zrodil včera večer, než jsem usnul, ale naštěstí jsem ho zapomněl a můžu začít s čistým štítem. Moje myšlení po desáté hodině večerní bývá totiž (ačkoli se to zdá téměř neuvěřitelné) ještě úchylnější, než moje myšlení v … 9:54 ráno, tedy v dobu, kdy jsem se rozhodl toto sepsat. Kamarádka se mě totiž nedávno zeptala na to, jestli nevím jak být sexy a v pohodě. A tak, ačkoli nevím, proč se na tuto věc ptala právě mě, rozhodl jsem se jejímu přání vyhovět a sepsat jí o tom dnešní sloupek.

No, ono v podstatě ten, kdo čte tenhle super návod, už ho vůbec v ničem nepotřebuje. Copak já bych se obtěžoval sepsat návod o tom, jak být sexy pro někoho, kdo sexy není? Já se přece bavím jen s lidmi, kteří sexy a v pohodě jsou.
Pokud tohle vyznělo tak, že jsem namyšlený idiot, co se baví jen s několika málo lidmi a to pouze z toho důvodu, že mu přijdou sexy a v pohodě, není to tak. Z téhle věty je pravda jen to, že jsem idiot. Ten zbytek se dá vysvětlit jednoduše: Všichni přátelé, se kterými se bavím, všichni lidé, kteří tento sloupek čtou, jsou svým způsobem sexy a v pohodě, ať už tomu věří nebo nevěří. Většina bohužel nevěří a někdy mám chuť je za to odporování přizabít. To ale taky nemůžu, protože na to jsou přece až moc sexy a v pohodě.

Když o někom řeknu, že je sexy a, předpokládá se tím, že se mi líbí, je mi sympatický, vypadá líp než já. Jo, možná by se dalo říci, že já jsem mezník mezi hranicí sexy a nesexy.

Takže v podstatě takový rádoby návod na to, jak být sexy by ve zkrácené podobě mohl znít nějak takhle:

1. Buďte v pohodě. Nevím jak přesně člověku říct aby byl v pohodě. V mém případě je to to, že si nezatěžuji svojí už tak plnou hlavu zbytečnostma, kterýma pak zatěžuji svoje okolí a vlastně vůbec nevypadám že jsem v pohodě.

2. Občas se hezky usmívejte. I v práci přátelé, kde se na vás žene jedna pohroma za druhou. řešte je s úsměvem. Však jde o ho… Každopádně nesmíte zapomenout na úsměv na instagramu! To je ten nejdůležitější. Pak vypadáte že jste v pohodě pořád.

3. Zapomeňte na statusy a tweety typu. Jsem smutný, cítím se osamněle, jsem naštvaný. Mám takových lidí, kteří píšou tyhle pocity na fb celkem po krk. A věřte tomu, že nejen já. Abych pravdu řekl, tak takové lidi ani nesleduji. Neboť tyhle statůsky o ničem přenáší náladu i na mě. Takže to nepište, ale ani nečtěte.

4 Působit roztomile. Tohle není pravidlo celoživotní, stačí působit roztomile jednou za čas.

 

Každopádně ale už ten, kdo splňuje pravidlo číslo dvě má vyhráno. Podle mě je roztomilý i jednoduchý úsměv. A já mám přeci vždycky pravdu. Z čehož vyplývá, že pokud se člověk rád a často směje, je sexy a v pohodě.
Takže tak nějak…Věřím, že by se toho našlo mnohem víc, ale tak nějak si myslím, že si každý musí najít to,co ho dělá sexy a jak se naladí nejvíc do pohody

Sdílej

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *