Sloupek (20)

Vždycky jsem chtěl být úspěšný a šel jsem si za svými sny. Je to celkem zvláštní, že většinou na podzim se mi právě moje cíle vždy podaří uskutečnit a naplnit. Říkám si kdy bude člověk spokojený na tolik, že se za svými sny a touhami nebude muset tolik dřít. V mém případě asi nikdy. Mým asi největším životním cílem je, abych já i moje rodina byli spokojení a šťastný, bez jakýchkoliv velkých trápení a soužení. A dalším takovým cílem pro mě je uznání. Uznání toho, že jsem v tom co dělám dobrý. Samozřejmě mám i spoustu jiných, takových těch krátkodobých snů, cílů a představ, které se mi zatím vždy vyplnili. Ovšem, abych vám pravdu řekl, člověk si k vyplnění té své touhy, nebo snu, musí trochu jít naproti a né vždy je to procházka růžovým sadem.

SPLNĚNO
1. Když mi bylo asi deset let, řekl jsem si, že jednou budu bydlet u své babičky. Vždy jsem to tam miloval. tu vesnici, ten dům, i ty lidi, kteří tam žijou. Když se naši rodiče rozváděli, byla to trošku Itálie, ale můj sen se naplnil a u babičky jsme se ségrou opravdu žili. Já jsem v devatenácti roztáhl křídla a vyletěl jsem se pak osamostatnit.

2. Dlouho jsem přemýšlel, snil a odhodlával se k tetování. Dnes jich mám šest.

3. V roce 2012 mě chytlo psaní a já si řekl, že bych chtěl vydat knížku. V roce 2013 se mi povedli vydat dvě najednou a v roce 2015 jsem vydal třetí

4. Také jsem si jednou vysnil, že budu žít v Praze…Tadá. Sice není Praha procházka růžovým sadem, jak jsem o tom snil, ale žiju zde už čtyři roky.

5. Po přestěhování do Prahy jsem si řekl, že si chci najít takovou práci, která mne opravdu bude bavit. Trvalo to dlouho, než jsem jí našel, ale našel jsem jí. Práce v květinářství mě tehdy opravdu bavila. Netrvala sice dlouho, ale jsem rád, že jsem to mohl dělat

6. Loni jsem se rozhodl obnovit můj starý blog a letos jsem ho dal dohromady. Řekl jsem si, že chci být alespoň trochu úspěšný. Dnes můj blog čte kolem deseti tisíc čtenářů za měsíc a letos jsem nominovaný na objev roku v soutěži Czech Blog Awards. (Zatim je to děsně tajný a brzy se to dozvíte ofiko). Nicméně je to ten nejkrásnější pocit vědět, že to nedělám pro nic za nic. Takže díkes.

 

VYSNĚNO
1. V soutěži Czech Blog Awards se dostat alespoň do finále, moct se tak zúčastnit galavečera a setkat se s jinými blogery.

2. Najít si lepší práci.

3. Najít si fajn bydlení na Vinohradech.

4. Nezamilovávat se bezhlavě, tak jako tomu bylo doteď

5. Najít u ostatních uznání a pochopení

6. Pochopit sám sebe.

7. Přestat kouřit a brát drogy.

8. Napsat další knížku.

9. Odnaučit se prokrastinace

10. Procestovat Asii

11. Podívat se do Ameriky

12. Říct babičce, že jsem buzík

13. Vrátit se někdy ke zpívání

14. Naučit se odepisovat na zprávy, zvedat telefony a mít víc času

Člověk má spoustu představ, snů a cílů. Pokud jsou alespoň trochu splnitelné, tak stojí za to bojovat a splnit si je. Já jsem člověk, který chce vždy všechno hned. Mám rád, když je vidět ihned výsledek. Bohužel u většiny věcí, tomu tak není, Pravdou ale je, že jsem to i tak nikdy nevzdal. I když mi ostatní házeli klacky pod nohy, nejednu noc jsem probrečel do polštáře, tak jsem se snažil, vždy všechno dotáhnout do konce. Výsledek se dřív, nebo později vždy dostaví. Věřte tomu. 🙂

Sdílej

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *