Článek: Veselé Vánoce

Ahoj moji milý čtenáři. Celý letošní rok nám tak nějak proklouznul mezi prsty a jsou tu zase ty krásné a voňavé Vánoce. Doufám, že je takové opravdu budete mít.

Chci vám poděkovat za veškerou přízeň, kterou jste mi projevili v letošních Vánocích s Honzíkem. Letos jsme to spolu táhli už po čtvrté. Děkuji, za všechny ohlasy na články, které jste min psali převážně na Instagramu. Taky jste mi někteří udělali zase radost, že jste se vrátili k receptům z loňských let a posílali jste mi fotky napečeného cukroví. Moc si toho vážím. Trochu se omlovám za poslední dva články, které jsem nestihl napsat. Chybička se vloudila.

A protože do Štědrého dne už nezbývá mnoho a u vás doma právě probíhají možná přípravy a dobalování posledních dárečků, tak nebudu zdržovat dlouhým a srdceryvným psaním. Zítřejší slavnostní den a svátky Vánoční si užijte co nejvíce v poklidu. Nestresujte se tím, co jste nestihli, nebo nezařídili. A i když třeba nejsou přímo podle vašich představ a nejsou úplně dokonalé, tak si je užijte v rámci všech možností. Letos to opravdu potřebujeme. Dokonalé si to můžeme udělat ve svém srdci a mysli. Mějte se krásně a co nejvíce spokojeně. Na další články se můžete těšit až po novém roce, do kterého doufám, všichni vstoupíme s klidem a úsměvem.

Váš Honzík 🙂

Sdílej

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *