Článek: Veselé Vánoce

 

Moji milý a drazí čtenáři. Jeden z nejočekávanějších dnů v roce (hlavně pro děti) je před námi. Štědrý den nám klepe na dveře. Dnes je sice třiadvacátého, ale je mi jasné, že zítra určitě nebudete mít čas a chuť se dívat na blog a mít náladu na moje bláboly.

Celý prosinec na Vás chrlím své články s Vánoční tématikou a dnes to všechno tak nějak vrcholí. Mám pro Vás naplánované ještě tři takové články. A to na první svátek Vánoční, silvestra a tři krále. Já doufám, že se Vám všechny články z Vánoční série Vánoce s Honzíkem líbili.

Doufám, že dnes už doma dobalujete poslední dárky a nelítáte na poslední chvíli jako zběsilý po obchodech. Někteří možná dnes zdobíte stromeček, možná připravujete bramborový salát. Ze všeho nejvíc ale doufám, že si letošní Vánoce užíváte v poklidu, bez opravdu zbytečných shonů a stresů. Pokud si řikáte, že jste něco nestihli připravit, nebo jste zapomněli něco koupit, tak nevěšte hlavu, udělejte si čaj, kávu, nebo si zajděte někam na trhy na punč či svařák a vyprdněte se na to. Načerpejte tu krásnou atmosféru a užívejte si těch jedinečných momentů, kdy můžete být pohromadě s rodinou. Pusťte si Vánoční koledy, rozsviťte světýlka a nenechte si Vánoce ničím pokazit.

Nuže. Ještě jednou Vám tedy popřeji šťastné a veselé Vánoce. Všem dětem přeji, aby pod stromečkem našli všechny své vysněné dárky, které si přáli od ježíška. Já bych si přál, aby jste všichni našli pohodu, klid a lásku. Veselé Vánoce přeje Honzík.

Share

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *