Článek: Šťastný nový rok

 

Zdravím všechny svoje milé čtenáře. Dnes je poslední den v roce a tohle je poslední článek tohoto roku. Přijde mi celkem neuvěřitelné, že je to právě rok, co jsem se vrátil ke svému blogu a vůbec toho nelituji.

Nikdy jsem tento den v roce nějak neprožíval. Neříkám, že jsem ho nikdy “neslavil” se svými přáteli, ale nikdy jsem si nedával žádná novoroční předsevzetí, ani jsem neočekával žádné změny. Myslím si, že pokud chceme něco změnit, tak máme možnost kdykoliv v roce. Pokud ale patříte mezi ty, kteří si novoroční předsevzetí dávají, tak vám přeji, aby se vám podařilo ho vyplnit.

Já teda v tohle článku zkusím vyřešit nějaké své hříchy. Když je teda ten poslední den v roce, tak abych do toho nového roku vstoupil s čistým svědomím.

1. Především bych se chtěl omluvit všem, kterým jsem někdy neodepsal na zprávu. Je mi jasné, že mnoho z vás, mezi které patří i moji přátelé, to vzdalo. Pokusím se polepšit.

2. Chtěl bych popřát všem, kterým jsem nepřál k svátku a k narozeninám

3. Chtěl bych poděkovat těm, kteří k svátku a narozeninám přáli mě

4. Občas jsem prej protivnej, tak se omluvuju. Prostě mám své dny noo. Budu se to snažit zlepši

No a to je asi tak všechno, co jsem chtěl říct. Takže vám popřeji úspěšný vstup do nového roku. Přeji vám úspěšný nejen vstup, ale celý rok. Přál bych si, aby jste byli všichni co nejvíc spokojení, šťastní a veselý. Dnes to nepřehánějte s alkoholem, ať vás v tom novém roce nebolí hlava, protože víte co se říká… Jak na nový rok, tak po celý rok. A hlavně dbejte na své zdraví při pouštění rachejtlí a ohňostrojů. A pokud se toho bojíte stejně jako já, tak i prskavka svůj účel splní. Mějte se krásně a budu se těšit v novém roce 2018 u nějakého nového článku.

Share

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *