Sloupek (77): Sex na jednu noc

Nazdárek Frndy. Než se dostanu k tématu, jehož název nese nadpis, tak se musim trochu vyjádřit k tomu šoupání času, kterej se vždycky v březnu a říjnu řeší. Podle mé by rádia a veškerý média dvakrát do roka neměli vůbec co říct, kdyby se tohle nedělo. Jinak jistě víte, že našim správnym časem je ten zimní a pokud by seteda měl čas přestat šoupat a měl se nechat ten zimní, tak se jdu picnout. No řekněte přece. Neni fajn v létě vyjít ven v děvět večer na procházku, kdy teprv slunce zapadá, bez výčitek, že jste něco nestihli udělat? A je mi celkem jedno, že je ráno dýl tma. Spíš mi prozraďte kdo po ránu v šest hodin tvoří nějaký extra velký hodnoty. Takže za mě bych udělal to, že bych nechal čas letní, a v zimě bych ho šoupal o hodinu obráceně, než doposud. Co si budem povídat, ale ono přijít ve dvě odpoledne z práce domu, když se ve čtyři začne stmívat, je docela voser nemyslíte?

 

No a teďka od času, kterej proberem zase v říjnu k tomu podstatnýmu. K sexu. Taky jste si všimli, že začínaji dost často moje sloupky slovy: Psala mi kamarádka? 😀 No tak si představte. že mi zase jedna psala. A mimochodem mě trochu urazila. Že prej jí nadbíhá kluk, se kterym chodit nechce, ale že sex by s nim byl možná fajn. A že prej mi píše proto, že se sexem na jednu noc mám bohatý zkušenosti. Raději se nebudu vyjadřovat ano?

No takže jsem začal pátrat a přemejšlet a tak různě. Co bych vám k tomu mohl sepsat. Tohle co teď napíšu, jsem chtěl napsat na konec, ale raději to napíšu hned, kdyby jste to nedočetli. Jestli máte kámoše, kterej to umí dobře a nesere se vám nijak do života, teda oni ty skvrny jsou někdy zásah jako kráva že jo, když nejdou vyprat. Ale pokud to prostě umí dobře, tak si ho “hlídejte.” Hele člověk potřebuje někdy vřelý obětí, ale objetí je někdy stokrát lepší. FAKT!

No takže abych se zase vrátil, tak jsem dal dohromady pár rad, kdy teda sex na jednu noc ano a kdy rozhodně ne! Jo a mimochodem, se sexem na jednu noc má zkušenost 70% populace. Opakovaně.

 

Takže proč sex na jednu noc ano?

1. Je to sranda

A řekněte že ne. Setkání a sex s někým novým je vždycky sranda. A taky pořádnej adrenalin a někdy i dost velký překvápko, když chlap sundá kalhoty.

 

2. Po sexu se líp spí

Fakticky. Vyplavíte hormony, spálíte kalorie a budete spát jak miminka.

 

3. Můžete dělat co chcete

Pokud si předem vytyčíte, že se s dotyčnym už neuvidíte, tak můžete zkusit cokoliv chcete. Všechny vaše neukájený sexuální touhy, za který se třeba trochu stydíte. Už se přece neuvidíte. Pokud se teda nehodláte vychrápat s kolegou z práce. To nedoporučuju.

 

Kdy sex na jednu noc ne?

1. Když jste ve vztahu

Jako to je asi logický ne? Ve vztahu máte od sexu svojí druhou polovičku. A pokud máte potřebu si hledat někoho nasex, tak pouvažujte o rozchodu. Ono i když si třeba nerozumíte jen v posteli, tak je to na prd.

 

2. Pomsta

Vyspat se s někym jinym jen proto, že vás partner podvedl? Hloupost. Tak si ho zpět nezískáte.

 

3. Když toužíte víc po vřelém obětí

Jo on je sex někdy fajn, ale pokud toužíte po lásce víc než po sexu samotném, tak se na to vyprdněte. Věřte, že i já jsem to udělal a i když jsem si sex užil, tak jsem si ho vyčítal a cejtil jsem se fakt divně. Vyspat se s někym jen proto, že máte sebevědomí na bodu mrazu, protože si nemůžete najít partnera, je blbý. Věřte, že to sebevědomí spíš klesne.

 

A to je celej dnešní sloupek Frndy, takže zase za tejden jo? xoxo pusu pusu. <3

 

 

 

Share

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *