Sloupek (76): Jsem se zamiloval

Nazdárek Frndy. Co se to sakra děje na těch internetech? Jedna skupina řeší téma IG versus realita a ukazuje na lidi, co si fotí špatný fotky. Pak jsou tu dva tábory lidí a hádají se, vlastně se i perou, mezi sebou, jestli dvaadvacetiletej kluk a třináctiletá holka je v pohčo, nebo neni. Mezitim se stihne probrat i to jestli je Kate zase v jináči, skočíme si na pár přehlídek MBPFW a pořešíme, jestli Nekonečný ležel mrtvej doma několik dní, než ho někdo našel! No fuj! Neni to trochu moc tohle všechno?

No nic. Já jsem vám v posledním sloupku psal o lásce a dneska tomu nebude jinak. Já se totiž zamiloval! Fakt! Věřte nebo ne, konečně jsem se zamiloval! A povím vám celej ten krátkej příběh.

O víkendu jsem si vyrazil s holkama na tah. Znáte to, prolejzáte kluby, popíjíte “Cosmopolitan” vzdálenej tomu ze Sexu Ve Městě, ale cítíte se krásně, šťastně a taky mírně opile. A teď si to představte. Scéna jako z filmu! Tancujete s holkama makarénu a z parketu ho uvidíte. Toho nejkrásnějšího kluka v celým městě. Alespoň do rána, než vystřízlivim si to myslet budu. Vysokej, černovlasej, kukadla má jako dvě krásný a hluboký studny. Bílý tričko, který obepíná jeho dokonalou postavu. A panebože. To je znamení, začli hrát mojí oblíbenou písničku! Myslím, že je čas jít si na bar pro pití. Stojí tam sám a rozhlíží se. Je tedy na lovu. Moje šance holky. Stoupnu si vedle toho fešáka, kterej se na mě usměje. Má dokonalý rty. A ty oči! Je asi tak o hlavu vyšší než já. Ale možná ti bude tím, že se mi podlamujou kolena. Sakra, pije pivo. Ještě ke všemu lahváče. To je tak sexy. Přece si nemůžu objednat Cosmopolitan. Jak budu vypadat! Stačí přece, že mám na obličeji třpytky a velký růžový brejle na nose.

Vážně se teď ke mě otočil a zeptal se mě co piju? A proč jsem chtěl Frisco! Honzo, opovaž se teď trapně olizovat brčko! Kolena se mi podlamujou ještě víc, když ucítim, jak voní. Hezkej, vysokej, voňavej, to je sakra partie. A má hezký ruce. Ježkovi voči, už se vidim v jeho vřelém obětí ( i ojetí). Moment, chce mě líbat! Nahejbá se ke mě, jeho krásný rty a dokonalá pleť se přibližuje! Crnk…a v tom mi zazvonil budík.

No nic princátko. Smejem si ty třpytky z ksichtu, dáme si facku a jdeme do práce. Hledání zamilovanosti, vřelýho obětí (i ojetí) si necháme asi zase do dalšího snu

Tak a to je všechno z dnešního sloupku Frndy. Za tejden páčko. 💋

Share

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *