Sloupek (75): Konec internetu

Jistě jste včera zaregistrovali, že vypadnu Instagram. Jinak vás teda zdravim Frndy. Vlastně bych měl asi říct, že jsem vám chtěl postnou jinej sloupek, kterej jsem sepsal už v neděli. Duchaplnej text o lásce, kterej si necháme na příště. Nicméně díky Instagrame, díky výpadku mám čas na sepsání dalšího sloupku, páč bych nejspíš ležel na sedačce a čučel do tebe.

No takže, mám pár věcí, který bych chtěl k tomu výpadku napsat. Upřímně si teda myslim, že je to všechno vyumělkovaný kvůli akciím na burze. Nicméně musim říct, že jsem si psal docela vtipný a zajímavý věci se ségrou. Jelikož všude o výpadku sítí psali jen zběžně a nikde neposkytl nikdo žádné extra informace o tom, jak dlouho má trvat, tak nás napadlo, že je konec! Chápete? Konec Instagramu, Facebooku, Messengeru. Další sítě budou následovat. A u toho to neskončí. Postupně zmizí celej Internet! Smažou uložto a začneme si zase vypalovat filmy na dvd. Pak bude následovat wikipedie a školáci začnou hledat informace do referátů v knihovně, jako to dělala Hermiona. Jízní řády už si nenajdeme na idosu, ale opíšeme si si spoje z jízdního řádu do diářů. Mapy? Jo ty si zase pořídíme v papírový podobě a budeme v nich zběsile listovat, až budeme hledat bod, kam se máme dostat. Další hrozná věc bude ta, že skončí seznamky a všichni nezadaní budou muset chodit na rande na slepo. Proboha, konec posílání hambatých fotek! Taky si myslim, že budeme mít nedostatek psychologů, páč si svá srdíčka nebudeme moct vylejt na twitteru, nebo facebooku. A vlastně bude i nedostatek psychiatrů. Myslím, že by se měl očekávat nával lidí, kterým se nepodaří spáchat sebevražda. A teď mi řekněte, jak budeme chytat pokémony? Začneme je zase sbírat na kartičkách? Další hrozná věc je ta, že bude nadbytek lidí, který nic neumí. Myslím těch, co točí na youtube, živý je blog, nebo Instagram. Trochu si nedokážu představit Shopaholic Nicol, nebo My cooking diary makat denně osm hodin někde v klasickém zaměstnání. Díky bohu, že mě blog neživý, byl bych v háji. Jo taky mám docela užitečnou radu. Jestli ten konec internetů nastane, tak si rychle nastahujte veškerou hudbu. Starší generace si jistě vzpomenou na to, jakej to byl voser nahrávat oblíbený písničky na kazetu z rádia! Taky přemejšlim, co budu dělat místo blogu? Že bych teda nakonec vydal tu knížku? Nebo začnu psát do novin? Nebo si prostě koupím videohry a budu hrát Mária. Děti by mohli zase skákat gumu a taky si myslim, že operátoři budou nadšený z tolika poslaných sms.

Asi už v tom dál nebudu šťourat, mohl bych se dostat fakt k divnejm závěrům. Doufejme, že výpadek sítí je jen výpadkem a nebude se konat konec internetů. Myslím, že by to byl tak trochu konec všeho! Mějte se hezky Frndy. PŘEČTĚTE SI ROZHOVOR, KTEREJ SE MNOU VYŠEL – TADY.

Share

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *