Sloupek (71): Jak se seznamujou gayové?

Ahoj Frndy

Tenhle sloupek mám v hlavě už nějakou dobu. Je totiž hodně lidí, kteří se mě ptají, kde se gayové seznamují. Tak především bych chtěl říct, že to je stejné, jako u heteráků. Na diskotéce, v práci na ulici, v kavárně, ve škole. Ano, tam všude totiž chodíme. Víte gayové se pohybují a vyskytují na úplně stejnejných místech, jako ostatní. Není to tak, že bychom vylejzali třeba v noci jako upíři. Samozřejmě existují i gay kluby. A to hlavně v Praze a ve větších městech. Jelikož jsem do takových klubů taky chodíval, tak vím, že je to sodoma gomora. Taky ale existují i seznamky. Jsou to takový portály a aplikace, na kterých má profil každej teplouš. A ten co tvrdí, že ne, tak kecá a je tam. Jen tam nemá fotku, a dělá že to neni on.

Já samozřejmě tyhle profily taky používám. třeba iboys, nebo Grindr. To jsou asi dva největší a nejvyužívanější portály a aplikace. Dřív to byjvalo tak, že na Grindru jste spíš sehlanali sex. A to lusknutím prstu. Někomu jste napsali. Tomu, co byl ve vašem okolí, a do půl hodiny zvonil u vašich dveří s jocksama na sobě a igelitkou plnou kondomů. Dneska tomu už tak moc není. Nebo mi to alespoň tak připadá. Řekl bych, že sex už dneska vládne tě,hle aplikacím.

Dost často se divíte, že jsem stále singl. Já to vždycky komentuju tak, že zůstanu sám do konce života s dvanácti kočkama, který budou okusovat mojí mrtvolu, až mě sekne zubatá. A aby jste si teda dokázali představit, z čeho se dá většinou vybírat na takových seznamkách, tak vám sem dám pár konverzací, které se dost často opakují a jsou velmi podobné. Já jsem při vybírání chlapa a v konverzaci s potencionálním partnerem docela striktní. A to v tom, že čekám něco originálního. Já nikdy nepíšu jako první, já se nechávám sbalit. Nejsem balící typ. Takže pokud mi chlap napíše jako první,, čekám, že on bude ten, který se bude snažit o mě. V takovém případě mě nebaví. No posuďte sami. Vybrali by jste si vy? Bez ohledu na to, jak daný chlap vypadá?

 

On: Čáu

Já: Ahoj

On: Jak je? Pokecáme?

Já: Mám se fajn

On: Pokecáme?

Já: Řekl bych, že se dá tohle považovat za konverzaci, takže čekám, co dalšího z tebe vyleze.

A teď mi někdo řekněte, proč už neodepíše. Nikdy. Dokonce jse schopnej odlajkovat i můj profil.

 

On: Čus

Já: Ahoj

On: Hej borče, zajdeme na pivo?

Já: Hej kluku09, nezdá se mi, že bychom spolu pásli husy, aby si si se mnou psal, jako s kámošem ze střední

Myslím, že neodepsal, protože vypadám jako namyšlená a přeteplená pipina

 

On: Ahoj, jaký si měl den?

Já: Ahoj, měl jsem se fajn

On: Já před chvilmkou přišel z práce a otevřel jsem si víno

Já: Já se neptal

Chápeš, že ty si mi napsal? Že ty máš projevit zájem o mě? Zajímej se o mě, pak se možná budu zajímat já o tebe.

 

On: Jsi krásnej, dáme drink?

Já: Ne

On: Tak si trni debile

Zvláštní je, že v takovou chvíli to zkusí ještě přes postel a pošle mi fotku svýho nádobíčka.

 

On: Čau

Já: Ahoj

On: Jak se máš?

Já: Mám se fajn

On:  Co hledáš?

Já: Představ si, že to co mám v profilu

A zase už neodepíše. A přitom to byla tak originální konverzace!

Share

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *