Sloupek (65): Výroba seriózních mužů ukončena!

Nazdar Frndy. A jsme zas u toho. Věčné téma pro zadané i nezadané. Chlapi.

V posledních pár dnech, možná i týdnech…Vlastně posledních pár let řešíme s mojí kamarádkou chlapi. Já vim, že už jsem vám o nich napsal tolik, ale ani dneska si nemohu pomoct. Já i kamarádka se neustále utvrzujeme v tom, že skončíme sami, opuštění a s kupou koček. I když se oba snažíme, aby tomu tak nebylo, tak to k tomu pomalu, ale jistě směřuje. Je to prostě v háji. Myslíme si totiž, že solidní chlapi došli a obnovu výroby asi už neplánují.

Nikdy jsem se netajil tím, že mám několik účtů na rádoby “seznamkách.” Myslím tím teda aplikaci Grindr a iboys. Ono co si budem povídat, na těhlech “seznamkách” moc o seznamování nejde. Nejčastější otázky, který tam frčí jsou: Ahoj, jak se máš? Jak ho máš velkýho? Vyspíš se se mnou? Jsou tam ale i tací, kteří se takovými otázkami nezdržují a rovnou vám pošlou fotku svýho špinavce v celé své kráse. Na druhou stranu jim fandim, protože ví co chtějí a neserou se s tim. No a vlastně co jsem tím chtěl říct. Vlastně to, že mě udivuje, že je tolik seznamovacích portálů a stejně se tam pro vás nikdo nenajde. I když se pořád řiká, že je ve světě přegejováno. Ono totiž přegejováno není a na těhlech portálech jsou většinou ženáči, jejichž touhy nejsou jejich manželky schopny ukojit.

Divný věci ale dělaji i heteráci. Moje kamarádka je atraktivní mladá žena. Na každým prstě by mohla mít dva chlapi a co z toho má? Jeden jí před lety opustil, protože nevěděl co chce. Mimochodem to neví dodnes, protože jí čas od času píše a na diskotéce, kde se potkávají s ní rád koketuje. Po diskotéce ovšem dělá blbýho a tvrdí, že se nechce vázat. Druhej, kterýho potkala na festivalu jí zve na randíčka a o víkendech si jezdí s partou kamarádů do hor, přičemž je na všech fotkách jen s jednou a tou samou holkou. Divný ne? A třetí, kterej by stál přinejmenším za hřích, by stál vážně jen za hřích, protože je to další z těch, co chce jen SEX! A něco vám řeknu, my nejsme žádný rajdy! A to že se každej tejden na diskotéce válíme pokaždý po jinym chlapovi, tak to neznamená, že to děláme pro zábavu. To je zoufalství chlapci. Jen aby jste věděli. My bychom se rádi váleli večer co večer jen po jednom.

Tak a to je z dnešního sloupku všechno. Teď apeluju na všechny chlapi…Dělejte se sebou něco! My nechceme skončit sami. Navíc se nechceme do konce života starat jen o dvanáct koček. My toužíme jen po vřelém lidském objetí.

Share

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *