Sloupek (63): Nejdebilnější haštagy

Po posledním sloupku, kterej byl politicky zaměřenej, jsem se rozhodl, že zase konečně napíšu něco snad zábavnýho a trochu odlehčenýho. A vlastně! Čau Frndy.

Instagram zmiňuji snad v každém sloupku a článku a dneska tomu nebude vyjímkou. Dneska totiž Instagramu zasvětím celej sloupek. Pravda je taková, že Instagram se stále zlepšuje ve svých funkcích a lidí i firem na IG přibývá. Dá se říct, že IG hejbe marketingovým světem. A lhal bych, kdybych tvrdil, že mě IG nepohltil (už před pár lety). A taky bych lhal, kdybych tvrdil, že nepřijímám na IG spolupráce a neovlivňuji lidi a svoje folouvry (snad k dobrým věcem) O marketingu a spolupracích ale psát nebudu. Článek na tohle téma mám taky časem zpracovat, ale na ten si musím dát více času, abych na něco nezapomněl.

Jak jistě víte, tak ve sloupcích píšu spíš o odlehčenějších věcech, někdy možná i NEvěcech a kravinách a dneska to nebude vyjímka. Dneska vám totiž napíšu něco o nejdebilnějších heštezích, které na IG používáme.

#PHOTO

Všechno, co dáte na Instagram, je foto. Jasně, kromě videa, ale i tam to někomu nedělá problém hodit. Kolik napíšeš heštegů, tolikrát si člověkem.

#BEST

Že jste vyfotili něco #nej je fajn a jistě vám to celej Instagram závidí. Nejvíc mě takovej hešteg ovšem pobaví u selfíčka před zrcadlem, kdy nevim, co je víc best, jestli ty šmouhy na tom zrcadle, nebo …?

#BORED

Co na to říct? Ruku na srdce, která z fotek ve vašem feedu neni z toho důvodu, že jste se zrovna nudili?

#LIFE

Tenhle haštag opět vlastně používáme ke každé fotce. Ve většině případech ovšem znamená, že chcete fotkou, u které je #life použito, ukázat, že se máte jako praata v žitě. Nebo tak taky můžete říct, že se vám vykadil pes na koberec, nebo vám chcípla rybička.

#LOVE

Další takovej univerzální tag. Když řeknu tohle slovo česky LÁSKA, tak nezní tak dobře a vlastně bych ho nešoupnul skoro k žádný fotce, ale LOVE můžu šoupnout i k tomu pokaděnýmu psovi.

#HAPPY

Rozešel se smnou kluk, umřela mi babička a pes spáchal sebevraždu. Poslední selfí jsem na IG přidal před hodinou. Úsměv a jsem H.A.P.P.Y.

#ART

Tenhle tag většinou použijou lidi, co přišli z kurzu kreslení, kde konečně zvládli nakreslit domeček jednim tahem a všechno, co teď vytvoří, je ART. Nebo ho taky použije pubescent, kterej je na vejletě v galerii, o umění nemá ani tucha, ale vyfotí Mona Lisu s hastagem Art, aniž by věděl, že fotí nejslavnější obraz.

#FUN

Fotky s hashtagem #fun, jsou obvykle ty nejmíň #fun na celém Instagramu. A obvykle jsou na nich ožralí lidé. Možná by se dal použít i hastag #VERRYFUN

#PICOFTHEDAY

Tak tenhle hastag mě baví asi nejvíc. Hlavně u těch, kteří ho používají u každý fotky, kde mrknete na jejich profil a pětkrát za sebou vidíte vyfocený jídlo. Patnáckrát stejný selfíčkou se stejnym výrazem, u stejnýho okna, jako předchozí den, s tim rozdílem, že má na sobě dotyčnej jiný tričko. A takhle se to opakuje, a opakuje, …

Asi bych mohl pokračovat do nekonečna, protože takových hastagů je na IG kvanta. Teď ale zavřete můj blog a utíkejte na Instagram nahodit nový #SELFIE s označením #LIFE a radujte se, že jste pro svůj život udělali krásnou věc…Další zbytečný #PICOFTHEDAY

Share

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *