Sloupek (61): Je to v prdeli

Krásnej dobrej den Frndy. Je to v prdeli! Už několikrát jsem vám tady psal o stáří. Psal jsem většinou o tom, jak se vůbec staře necejtim. To je sice pravda. Ale fakta jsou fakta. Jsou totiž věci, který mě donutili přehodnotit názor na svůj věk.

Včera měla moje o osmnáct let starší mamka narozky. Ještě jednou všechno nejlepší! A víte co mi řekla? Že když jí bylo tolik co teď mě, tak mě vedla do druhý třídy a byla doma se ségrou na mateřský. Ségře je dvacet, už je víc jak tejden matkou. Já jsem víc jak tejden strejdou. Ségra má kluka už víc jak šest let. Já ještě kluka šest let neměl. Padá na mě těžká depka. Děti nemám, chlapa nemám. Jediný co mám a o co se dokážu už šest let starat je moje kočka Gaguš. Nevim, jestli se smát, nebo brečet. Je to celkem rána. Ne, ne, ne. To je v prdeli.

Když už jsme u těch chlapů, tak vám povim další věc, která je prostě v prdeli. Ještě “nedávno” jsem byl ve věku, kdy jsem přitahoval starší chlapi. Že si mě jakoby vydržovali, platili za mě v restauraci. a tak. Chápete jo? Postupně tak trochu zjišťuju, že už ty starší moc nepřitahuju. Vlastně nepřitahuju žádný, protože už jsem podle mě ve věku, kdy mě by měli přitahovat ty mladší a já bych si je měl vydržovat. Víte co je ale nejvíc v prdeli? Že jsem si to ještě se žádnejma staršíma neužil, protože jsem měl vždycky mladšího kluka. A teď mi řekněte, jak z tohodle nemám bejt v prdeli. Copak mám čas si pořád někoho hledat? Já chci, aby si oni hledali mě! Ne nepanikařim. Možná jen trochu, protože, když už si nějakýho toho mladšího najdu, tak mě nechce. Většinou je totiž zadanej, nebo mi druhej den, ani žádnej jinej den, neodepisuje.Do prdele, jo…je to panika!

Další věc, která je v háji je ta, že už jsem na hranici toho, kdy je společensky přijatelné v mém věku chodit na diskotéky, vracet se domu nad ránem a cestou zvracet do příkopu. Ano i tohle je v prdeli. Minulej pátek si Honzík zase vyrazil na diskotéku a koho jsem tam nepotkal. Helenu. Taky taková “vykopávka” jako já. Ovšem Helena tam sloužila jako pomyslný dozor nad svými sestrami. Helči ségry, jmenovitě od nejstarší, Klárka, Markétka a Verunka, jsou totiž děvčata, která jsme společně ještě s mojí ségrou (která má dítě PROBOHA) a dalšími dětmi, hlídali, hráli si s nima a možná se je v některých věcech snažili vychovávat. Nevim kdy se to stalo, ale ty holky se mnou tancovali na diskotéce a klopili jednoho panáka za druhym a já jim nestíhal a jen si řikal TY VOGOO!

Může mi někdo prosím říct, kde a kdy se stalo to, že muj věk je tam kde je? A může mi někdo říct, jestli to bude ještě horší? Ne nechci to vědět! Já to teda vim, ale nechci si to připustit, protože už takhle jsem dost těžce v prdeli.

Mějte se krásně frndy a za tejden čus u dalšího sloupku.

Share

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *