Sloupek (60): Už jsem strejda

Nazdárek Frndy.

Moc se omlouvám, že v úterý nevyšel nový článek, ale měl jsem totiž na práci mnohem důležitější věci. A to opíjení se. Nejsem alkoholik, i když to tenhle víkend mohlo tak vypadat, ale narodila se mi neteř! Takže Honzík jí musel samozřejmě zapít.

Ema. To jest moje malá krásná neteř, která se narodila v Písecké porodnici v pondělí 23.7.2018 v 18:16 minut. Vážila přesně tři kilča a měřila padesát centimetrů. Krásná hned po porodu.

V pondělí, před sedmou ráno mi psala ségra na messengeru, že má bolesti a že to konečně vypadá na porod. Když mi tohle napsala, tak jsem se málem počural radostí. Fakt! Ségra si ovšem dávala na čas. Já už v práci pomalu tlačil za ní a ségra si v klídku doma dávala ještě snídani a teprv po sedmý ráno volala do porodnice. Naše malá princeznička se nás ale rozhodla ještě chvilku trápit. I když už měla ségra kontrakce, tak porod stále nikde. Nebudu vám popisovat, to jak porod probíhal. Bylo to trošku drámo. (aspoň pro mě, celý den) Vlastně si ségra porod užila bolestma celý den. Když ségře praskla voda, tak doktoři zjistili, že má Ema kolem sebe pupeční šňůru a začala mít problémy se srdíčkem. Přistoupili ihned na císařský řez a v půl sedmý večer jsme dostali zprávu od Fandy (ségry přítel), že Ema je v pořádku na světě.

Já jakožto novopečenej strejda jsem ihned začal bulet radostí, s mamkou jsme nasedli do auta a vyrazili jsme za bejbičkou, kde jsme si na Emu připili a znovu jsme si všichni společně pofňukali. Ta holka neni na světě ještě ani hodinu a co s náma dělá, řikal jsem si. Hned co jsem dorazil zase domu, tak jsem zburcoval kamarádku, se kterou jsme vyrazili do města, zapít Emu se vší parádou. Paráda to byla, protože se strejda Honzík opil tak moc velkým způsobem, že nebyl schopnej jít v úterý do práce a ještě ve středu měl nemalou kocovinu. V úterý odpoledne jsme ale hned vyrazili za ségrou do porodnice. Můžu vám říct, že jsem byl totálně na měkko, když jsem si tu malou prdelku choval. Je to nádherný pocit, který bych přál každému. Pro mě je Ema, i když je to neteř, tak trošku jako moje vlastní dcera. Nejen proto, že si máme k sobě se ségrou strašně blízko. Ségra, a teď i Ema, jsou pro mě dva lidi, které nejvíc na světě miluju. A taky je pro mě Ema skoro jako vlastní z toho důvodu, že sám jsem na kluky a je dost možný, nebo spíš pravděpodobný, že děti mít nikdy nebudu. Ema je pro mě neskutečně krásným zázrakem.

Mojí malý sestřičce, která je nejvíc na světě statečná, i Fandovi gratuluju ke krásné dceři. Jako její strejda jí do života přeju jen samý radosti. Co nejvíc lásky, zdraví, štěstí i peněz. Doufám, že jí strejda bude moct co nejčastěji hlídat. A vám všem, kteří miminko právě čekáte, nebo ho teprv plánujete, či jste třeba taky právě porodili, tak vám přeju taky tak krásné pocity štěstí, jako zažíváme my. No už se zase dojímám a řvu.

Takže se mějte krásně Frndy. 🙂

Share

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *