Sloupek (58): Záleží na velikosti?

Nazdar Frndy. Vítejte u pravidelnýho čtvrtečního sloupku. Dneska zase budu psát na téma trochu choulostivější. Už v úterý jsem psal recenzi na knížku, která byla trochu choulostivá, pro někoho možná až pohoršující a možná to po dnešku bude vypadat, že jsem svůj blog zaměřil na trochu jiná témata, než tomu bylo doposud.

Nikdy jsem se netajil tím, že používám aplikaci Grindr. Asi není třeba Grindr představovat. Pro ty co opravdu neví, tak je to apka pro teplý a dál bych to nerozebíral, páč je to kapitola sama o sobě a dost možná bych o tom dokázal napsat sloupek na pokračování.Každopádně v týhle aplikaci se dost často dějou zvláštní věci. Nebo spíš mi častochodí dost zvláštní zprávy. Asi nejčastější zprávou je: “Čus, Jak se máš. Já sem nadrženej.” K týhle super zprávě, kdy mě nasere už jen pozdrav čus, jako by mě zdravil člověk se kterym jsem pás husy, většinou dorazí i fotka. Někdy přijde samotná fotka, bez předchozího upozornění. Následně zpráva: “Dal by sis?” Jo a co že to většinou je na tý fotce? Ano, v týhle aplikaci jsem už viděl tolik pinďourů, než na kdejaký pornostránce. A když odpovím NE, tak přijde většinou zpráva: “Proč? Nelíbí? Je docela velkej” Vážně si ti chlapi myslí, že když napíšu ne, tak to píšu z toho důvodu, že se mi zdá jejich chlouba malá?

Jak už jsem ale psal, tak o Grindru psát nehodlám a zkusim něco napsat o tý velikosti, kterou MY muži považujeme za důležitou. Nebo alespoň většina z nás. Říká se, že i s malým kašpárkem se dá zahrát velké divadlo. Pojďme si ale říct, že malej kašpárek v Národním Divadle spíš zanikne, než zazáří a spíš patří na menší prkna. Nedávno jsem četl studii o tom, že na velikosti penisu opravdu záleží! Byla to ovšem studie Amerických vědců, takže nevím, jak moc velký význam bych tomu dal.

  • Pyj u mužů všech ras je při vzrušení skoro stejně dlouhý.
  • Penis, který je v ochablém stavu malý, dosáhne při erekci prodloužení skoro o 100 %.
  • Ten, jež patří mezi ty větší, se ve stejné fázi dokáže „protáhnout” o 70 %.
  • Veliké penisy zpravidla u žen nejsou příliš populární, styk s nimi může být bolestivý. (Odtud asi to rčení, že i s malým kašpárkem se dá hrát veliké divadlo.)
  • V anketách jsou vítané ty průměrné a spíš než délka je důležitější šířka.
  • Při vzrušení je penis u většiny mužů dlouhý v rozmezí 14-18 cm.
  • V porovnání velikost versus plodnost není spojitost. Mohutné torpédo může být impotentní stejně tak jako menší nádobíčko.

 

A jak tenhle sloupek ukončit? Otázku, zda na velikosti záleží či nikoli, nechám otevřenou a raději se k ní nebudu vyjadřovat a dělat nějaké závěry. Zkuste si odpovědět sami. Pro muže mám ovšem radu! Nechte svýmo pinďourka v kalhotech. Pokud je chcete vystavovat, hoďte fotku třeba na ROZLOBENÍMUŽI.CZ, tam jistě takovou fotku uvítají a prohlédnou si ji ti, kteří si jí prohlédnout chtěji. A pro ženy (i pro muže) mám taky radu. Řiká se, že černoši mají pinďourky větší.  Nevěřte každýmu blábolu, kterej se řiká.

Mějte se krásně Frndy. Za tejden se budu těšit na další sloupek.

 

Přečti si úterní článek: http://honziklaci.cz/recenze-kniha-vesnicky-zavod/

Čekuj éšop: http://honziklaci.cz/kategorie-produktu/latkove-tasky/

Share

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *