Sloupek (39): Zpět na jihu

Ahoj Frndy, Frnďáci, Viktore a všichni Pražští pozůstalý. Celý týden si lámu hlavu, co bych vám měl dneska napsat. Nebo spíš jak vám spíš napsat všechny ty věci, které se v posledním týdnu udály.

Asi nejzásadnější věc, která se v uplynulém týdnu stala (mohli jste si všimnout v nenápadném stories na Instagramu) je ta, že jsem se vrátil a přestěhoval se zase zpět do jižních Čech, do svého starého bytu.

Samozřejmě už mi psalo mnoho z vás, že vám budu chybět, což je samozřejmě strašně milé. Každopádně se omlouvám všem, se kterými jsem se nestihl rozloučit. Akce stěhování proběla rychle a nechtěl jsem po všech vytrubovat to, že chci zmizet. Nikomu jsem nic do poslední chvilky neřekl. Mám prostě rád překvápka.

Abych vám tedy řekl, proč jsem se vrátil zpět. Není žádným tajemstvím, nebo spíš je věc veřejná, že do Prahy jsem se před třemi lety odstěhoval se svým bývalým přítelem. Já sám jsem do Prahy vždycky chtěl odejít, ale né takhle brzy. Další věcí, celkem veřejnou, je fakt, že před rokem se můj vztal rozpadl. Né že by mi vadila samota, to vážně ne. Být singl není žádná špatná věc. Já jsem ale poslední rok v Praze nedělal nic jiného, než chodil do práce. “Doma” jsem jenom přespal, a zase jsem letěl do práce. Svůj osobní život jsem odsunul do pozadí a vnitřně jsem vlastně úplně vyhořel.

Dalším faktem je to, že mi chyběla rodina. Naše rodina vždycky držela pohromadě a vždycky jsme k sobě měli blízko. Navíc je moje malá sestřička těhotná. Myslím si, že jako správnej strejda bych měl být více na blízku. A nejen jako strejda. Pravdou je, že nejen rodinu, ale i spoustu přátel mám tady na jihu. Teď se prosím vy Pražští neurazte!

Nuže, co dodat. Myslím si, že není nic špatného si přiznat, když selžeme a vyhoříme. Myslím si, že není žádná ostuda se vrátit mezi své blízké a říct, že potřebujete obejmutí, pomoc, znovu nastartovat, lásku, nebo cokoliv jiného. Pro mě nebylo nic lehkého si přiznat to, že jsem vyhořel, že jsem zklamal sám sebe. Neříkám, že se do Prahy opět nevrátím. Prahu miluju a vím, že se vrátím. Teď ale vím, že doma jsem teď zase tady.

Já doufám, že se vám dnešní sloupek líbil, pokud ano, tak nezapomeňte hodit lajk, nasdílet můj blog a přihlásit se k odběru. Mějte se božíčkově.

Váš Honzík 🙂

 

 

Share

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *