Playlist – květen 18

Na Instagramu jsem se vás před nedávnem ptal, jestli by jste uvítali, kdybych zde na blogu jednou za měsíc vytvořil playlist písniček. Jelikož jste si stoprocentně odhlasovali, že ano, tak jsem se rozhodl, že se do toho teda pustím. Vymyslel jsem, že bych playlist mohl dělat vždy první středu v měsíci. Dejte mi určitě vědět, zda se vám dnešní playlist líbí a jak vám vyhovuje jeho aktualizace jednou za měsíc. Předem vám chci ovšem jen říct, že nebudu vkládat jen nejnovější vypalovačky. To se spíš mrkněte na hitparádu E2. Najdete zde písničky, které jsem třeba právě objevil a jsou starší, nebo písničky, které v posledním měsíci nejvíce poslouchám.

Kdyby se ale někdo chtěl zeptat, co za styl poslouchám, řekl bych, že poslouchám Lady Gaga (jak jinak). Všeobecně bych to ale nedokázal charakterizovat jen jedním slovem. Baví mě žánry míchat, nenechat se jimi omezovat, a zkrátka hledat jen podle toho, co mě zaujme na první poslech. Někdy mě písnička ovšem na první poslech nezaujme. Dokonce dokážu prohlásit, že se nedá poslouchat a po roce se dokážu k dané písničce propracovat takovym stylem, že neposlouchám nic jinýho.

Tenhle playlist, který tvoří dvacet písniček, jsem tvořil skoro čtrnáct dní. Jo, je to k nevíře, ale takovou dobu. Nechtěl jsem sem hnedka prdnout jen tak nějakou písničku, kerou hrajou v každym rádiu a tak jsem si dal záležet. Taky jsem se snažil, když si pustíte playlist od začátku, aby na sebe písničky navazovali. Aby rychlá třeba střídala pomalou, aby rytmusem podobné písničky nebyly za sebou, a tak. Celkově mi tenhle playlist dal zabrat snad mnohem víc času, než kdejakej článek tady na blogu. Takže si toho važte! A jelikož mi to zabralo tolik času, tak se jdu vrhnout už teď do sestavování playlistu na červen, abych ho stihnul a vám přeji příjemný poslech.

 1. I Feel Everything Cara Delevingne 3:12
 2. Lordly (feat. Alex Aiono) Feder 3:15
 3. Come Jain 2:40
 4. Batshit Sofi Tukker 3:23
 5. The Cure Lady Gaga 4:18
 6. Ba*Bing Havana Brown 3:52
 7. Pretty Hurts Beyoncé 3:59
 8. Ferrari Bebe Rexha 3:34
 9. Makeba Jain 3:43
 10. Sax In The City Fleur East 4:00
 11. Million Reasons Lady Gaga 4:12
 12. 17 MK 3:22
 13. Four Five Seconds (ft. Kanye West & Paul McCartnery) Rihanna 3:11
 14. 212 ft.Lazy Jay Azealia Banks 3:26
 15. Bad Liar Selena Gomez 3:34
 16. I FEEL SO BAD fet ephemerals ft. Ephemerals Kungs 3:27
 17. Dynabeat Jain 2:57
 18. Gecko (Overdrive) Oliver Heldens X Becky Hill 2:46
 19. West Coast Lana Del Rey 4:18
 20. HEADS UP Jain 3:31

 

 

 

Share

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *