Playlist – červen 18

Máme první středu v měsíci a s ním samozřejmě přichází můj nový playlist. Minule jsem psal, jak mi ten playlist dal pořádně zabrat a můžu vám říct, že tenhle mi dal zabrat ještě víc. Každopádně jsem vám sem hodil patnáct písniček, který jsme za uplynulý měsíc asi nejvíc ze všeho jel ve sluchátkách. Je jasný, že prvních sto písniček, který nejvíc jedou u mě v mobilu jsou od Gaga, ale to by jste mě asi ukamenovali. 😀 Doufám, že se vám dnešní playlist bude líbit. Jinak jsem taky dostal tip, že bych mohl udělat oldies playlist, takže na ten se můžete těšit příští měsíc.

Kdyby se ale někdo chtěl zeptat, co za styl poslouchám, řekl bych, že poslouchám Lady Gaga (jak jinak). Všeobecně bych to ale nedokázal charakterizovat jen jedním slovem. Baví mě žánry míchat, nenechat se jimi omezovat, a zkrátka hledat jen podle toho, co mě zaujme na první poslech. Někdy mě písnička ovšem na první poslech nezaujme. Dokonce dokážu prohlásit, že se nedá poslouchat a po roce se dokážu k dané písničce propracovat takovym stylem, že neposlouchám nic jinýho.

Jinak je taky na blogu spuštěnej konečně E-shop, zatím budou výrobky přibývat, ale už se můžete mrknout tady: http://honziklaci.cz/obchod/ Brzy na e-shopu přibude můj novej merch, na kterým momentálně makám. Pokud o něj nechcete přijít, tak nezapomeňte sledovat můj Instáč, kde se všechno dozvíte nejrychleji.

 1. Lil Mama Jain 2:40
 2. Perfect Illusion Lady Gaga 3:00
 3. Welcome To New York Taylor Swift 3:33
 4. Alright Jain 3:42
 5. Swimming Pools Irfan Shaffa, Troye Sivan 3:25
 6. John Wayne Lady Gaga 2:54
 7. Love On The Brain Rihanna 3:40
 8. We're My Otp Troye Sivan 3:34
 9. Dope Lady Gaga 4:08
 10. Lash Out Alice Merton 3:16
 11. Malibu Miley Cyrus 3:48
 12. Turn Around (Ft. Ne-Yo) Conor Maynard 4:04
 13. Pulse Kazaky 3:33
 14. Devil Pray Madonna 4:05
Share

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *