Miluju #2

Ahoj všichni. Předem bych chtěl pouze říct, že tento článek není nijak sponzorován a není to žádná spolupráce s níže uvedenými výrobky. V dnešním díle #Miluju bych vám chtěl představit mojí oblíbenou rtěnku od NYX. Rtěnku Powder Puff jsem si zamiloval hned první den používání. Jistě ji všichni teď znáte z reklamy, neboť je to novinka.

Asi před čtrnácti dny jsem se stavil na čumendu v NYX na Chodově, kde ke mě přiskočila velmi milá prodavačka, která opravdu uměla nabídnout a prodat věci. Probrali jsem spolu taky Instagram, můj blog a takový ty “holčičí” věci. Znáte to, prostě jsme celou dobu kecali o křupkách. No a jelikož jsem se neudržel, tak jsem z NYX neodešel s prázdnou. Nejprve jsem přemýšlel, že bych si koupil i bezbarvý lesk a balzám na rty. Nakonec jsem ale odolal a odešel s rtěnkou.

No a co bych vám asi tak o rtěnce řekl…Je prostě boží!!! 😀 Rtěnku si v NYX pořídíte za necelých 250 korun. Má super aplikátor. Dobře se nanáší. Já jsem si koupil odstín 1, neboť je to odstín, který je takřka neviditelný. Vlastně bych si ani nekoupil nějakou barevnou rtěnku. Odstín 1 zbarví slabě rty do rádoby hnědé barvy. Já si samozřejmě nanáším pouze slabou vrstvu. Pokud by jste si nanesli vrstvu větší, tak si rty do hněda nabarvíte. Nicméně, jak už jsem říkal, tak já si nanáším vrstvi pouze slabou, takže se mi rty lehounce zbaví do přirozené “červenohnědé” a sjednotí mi to barvu rtů. Rty vypadají také plnější a zdravější. Co je také nutné zmínit je to, že rtěnka nelepí, rychle zasychá a nedělá obtisky. Slabá vrstva, kterou si nanáším já mi vydrží zhruba nějaké čtyři hoďky. Nebo alespoň po¨celou tu dobu cítím, že ji mám nartech. Co mi přijde super je to, že rtěnka vám na rtech vytvoří jakýsi “povlak, jako by jste měli na puse příjemný pudr a né rtěnku, takže máte rty hezky matné. Ještě bych u téhle rtěnky bral, kdyby v sobě měla látku na zvětšení rtů a byla by dokonalá. Pro zvětšovací si musím do Sephory.

No a to je asi tak všechno, co bych vám o téhle za mě super rtěnce řekl. Pokud po ní toužíte, tak určitě zajděte do NYX. A pokud vás ani tahle recenze nepřesvědčila o tom, zda si jí koupit a stále váháte, tak zajděte do NYX a rtěnku si vyzkoušejte a zkonzultujte výběr rtěnky s příjemnou a ochotnou obsluhou.

Já doufám, že se vám dnešní recenze líbila. Bohužel se mi sem nevešlo více věcí, ale tahle rtěnka si svůj článek zasloužila. Mějte se krásně.

Váš Honzík

Share

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *