Knížka: Narodil se tímto způsobem – Chlapi

 

Jsem přesvědčený, že každý máme svou ideální půlku. Svého Janga a Jin.

⦁ Mamánci
Rádi se seznámí. Jejich matka ještě dýchá a bydlí s ním. Až maminka dodýchá, nastěhuj si vás domů i s vaší kočkou, kterou máte jako svoje dítě. Pokud vám neničí problémy dělat „matku“ nejen své kočce, ale i svému postiženému partnerovi, hurá do toho.

 
⦁ Bývalí mi ublížil
Čerstvě odkopnutý, rozvedený polomuž. Očekává od vás nekonečné rozhovory (vy mlčíte, on mluví) o tom, jam mu nerozuměl, on mu ublížil, on je dokonalý, nepochopený, nejlepší a snaživý. Vhodný pro studenty psychologie a budoucí terapeuty.

 
⦁ Lovci mamutů
Většinou čtyřicet a víceletí jedinci. Může mít i dvacítku. Je to frajer. Všechno ví a všechno zná. Pracny má. Zkušenosti taky. Vhodný pro zlatokopky a ty, kteří mají spousty času ho obdivovat.

 
⦁ Hledám blbku
Muži, kteří se potřebují někam (kamkoliv) přemístit, protože se musí odstěhovat z předchozího útočiště. Velká a zbytečná zátěž na peněženku a nervy.

 
⦁ Hledám sexuální podněty
Všichni ti formálně zadaní. Většinou se neskrývají. Pokud ano, vaše mínus, že na to skočíte.

 
⦁ Unudím tě k smrti
Strašně se nudí a chtějí se zabavit. Bavit se ale chtějí na cizí účet. Na ten váš. Běžte do kina. Sám.

 
⦁ Neskutečný trotl
Chce zjistit, jestli je o něj zájem či nikoliv. Naprostý trotl. Nejdříve vás navnadí tím, že vám řekne, jak se mu líbíte a nakonec vám řekne, že se vlastně seznámit nechce. Taky nechtějte. Doposud se nerozhodl, co se svým životem.

 
⦁ Milovníci
Zamilovanost trvá dva, tři měsíce. A pak se zamilují do dalšího.

 

P.S.: Opravdu nemám nic proti jiným mužům!

Share

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *