Článek: Veselé Vánoce

 

Moji drazí čtenáři. Přijde mi to jako minulý týden, když jsem přesně takový článek psal, do loňských Vánoc s Honzíkem. Tohle Vánoční období, mi přijde asi nejvhodnější k poděkování Vám, za přízeň, kterou mi projevujete. Ať už jsou to čísla, která vidím zde na blogu, která letos neskutečně vzrostla. Ať už jsou to vaše zprávy na Instagramu. Ať už mě jakkoli sledujete a podporujete, tak právě Vám moc děkuji. Bez Vás bych to asi nedělal.

Letos se stalo mnoho krásných věcí. Narodila se mi neteř. Přestěhoval jsem se z Prahy zpět na jih. To všechno s Vámi sdílím na sociálních sítích a blogu. Taky se stali ale méně příjemné věci. Jako slíbený diář na rok 2019, který nakonec nevyšel. Slíbené pohlednice, které nebyly. I tak jsem doufám Vaši přízeň neztratil. Naopak se ale třeba povedli tašky, které se vyprodali a na kterých momentálně začneme s mamkou zase pracovat. Mám i pár dalšíc věcí, na kterých pracuji a na které se snad můžete těšit v příštím roce. Nic ale nebudu prozrazovat, protože víte jak to dopadá. Na zítra jsem pro vás měl připravený překvápko, ale raději nebude.

Dnes je třiadvacátého prosince a u vás doma jistě vrcholí přípravy na zítřejší Štědrý den, na který se jistě všichni těšíme. Jistě balíte dárky, připravujete bramborový salát, někteří zdobíte stromeček. Já doufám, že si někteří uděláte chvilku času na můj článek. Taky doufám, že máte vedle sebe své přátele, nebo rodinu, se kterými sdílíte tyto krásné okamžiky Vánoc. A tím se teda pomalu přesunu k tomu, že vám popřeji ty nejkrásnější Vánoce, jaké si přejete. Doufám, že jsem vám tohle předvánoční období alespoň trochu zpříjemnil svými články, které vycházeli celý prosinec, skoro každý den, na blogu. Ještě nějaké mám pro vás přichystané po Vánocích. Takže se mějte krásně. Užijte si Vánoce. Smějte se, buďte zdraví, buďte spokojení, taky ještě jednou děkuji a já se na vás budu těšit zase u dalšího článku. Čau Frndy.

 

Share

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *