Článek: Rozhlasové hry

Je tomu už celkem dávno, co jsem vám na Instagramu slíbil, že vám na blog připravím článek s výběrem audioknížek. Tadáá. Je to k nevíře, ale konečně jsem se k tomu dokopal.

Nevím jak vy, ale já čtení knížek miluju. Jen mám takovej problém. Dokopat se k tomu. Vždycky mi strašně dlouho trvá, než se dokopu k tomu, abych tu knížku vzal a začal. Když už začnu, tak je to dobrý, protože to jí zase nerad pouštím z ruky. A další problém je čas, kterej postrádám. Instagram totiž zabírá strašnou spoustu času že jo 😀 .

Mým kámošem už spoustu let je ale youtube a audioknížky, který si tam pouštím a bez kterých si nedokážu představit usínání. Pravda teda je, že když už si něco pustím, tak usínám hned, takže mě audio knížka vydrží na poslech hodně dlouho. I několik týdnů. Proto si dost často vybírám i mezi kratšími verzemi, a to mezi rozhlasovými hrami. Mezi moje oblíbené žánry patří převážně detektivní, až hororové příběhy. Dneska jsem vám teda připravil seznam rozhlasových her a audio knížek, které jsem sám poslouchal. Určitě jich na YouTube najdete ještě spoustu. Pokud by jste ovšem chtěli někdy v budoucnu pokračování článku, kam bych vám dal zase nějaký vyběr audioknih a rozhlasových her, tak mi dejte vědět.

 

Jiří Sivok – Úsek dopravních nehod

 

Ray Bradbury – Vítr

 

Miroslav Švadrlík – Šumavský upír

 

Edgar Allan Poe – Vrah jsi ty!

 

Henry Kuttner – Byl to démon

 

Jaroslav Havlíček – Hodinky pana Balabána

 

Howard Phillips Lovecraft – Rytina

 

Clive Barker – Strach

 

George Langelaan – Žena z antisvěta

 

 

 

 

Share

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *