Článek: Filmy, které musíte vidět (3.část)

Pomalu se začíná stávat pravidlem, že vám jednou za čas píšu na blog článek, ve kterém vám sepisuji tipy na filmy. Jsem rád, že jste si tento druh článku oblíbili. No a proto, že se nám dny zkracují a pomalu začínají dlouhé a chladné večery, tak si myslím, že budu tyhle články psát častěji co? Já jsem si uvařil šípkový čas a jdu se pustit do psaní. Pokud jste nestihli náhodou předchozí dva články, tak dole v tomto článku najdete odkazy na oba dva.

 

1. Cizinec

Skvělý film, ve kterém hraje hlavní roli půvabná Angelina Jolie a skvělý Johnny Depp. lehkovážný flirt s cizinkou zaplete do sítě intrik, romantiky a nebezpečí. Na cestách po Evropě mu zcela záměrně zkříží cestu Elise, se kterou začne flirotvat a postupně oba zjistí, že se zapletli do smrtící hry.

 

 

2. Záměna

Jennifer Aniston v roli ženy, která nemůže najít muže, ale přeje si dítě. Rozhodne se uspořádat večírek, na kterém si najde muže, který jí poskytne svoje sperma. Jejímu neurotickému kamarádovi Wallymu se to nelíbí a stane se to, že svoje sperma vymění za sperma dárce.  Jak tahle romantická komedie skončí?

 

 

3. Ďábel nosí Pradu

Pochybuju, že by jste tenhle film neznali, ale kdyby přece jen! Mladá novinářka dostane čirou náhodou místo asistentky v módním časopisu. Je to práce, pro kterou by každá mladá holka, zajímající se o módu, vraždila. Mladá Andy (Anne Hathaway) ale ne. Ve filmu hraje její šéfku Meryl Streep.

 

 

4. Dárek z lásky

Tenhle film by se asi hodil více do Vánočního seznamu, ale tak nějak jsem si na něj náhodou vzpomněl a nedalo mi to, a hodil jsem vám ho sem. Je to romantická komedie ve které hraje například Penélope Cruz, Susan Sarandon, nebo Paul Walker. V New Yorku se náhodně na Štědrý den setkává 5 lidí. Jsou propojeni sérií nevysvětlitelných příhod a s malou vzájemnou pomocí si uvědomují nový smysl svých životů. (Oficiální text distributora)

 

 

5. Salt

Další film s půvabnou Angelinou Jolie, která hraje agentku CIA. Ruský přeběhlík jí ale obviní z toho, že je ruskou špionkou a ona je křivě obviněna. Protože chce najít spravedlnout a převeznout jí do vlastních rukou, je nucená v utajení pátrat na vlastní pěst v utajení. Navíc se musí skrývat před svými pronásledovateli.

 

 

6. Zrodila Se Hvězda

Jako poslední sem musím dát samozřejmě tenhle film. A to proto, že je to nejlepší film, který jsem kdy viděl. Film je to z letošního roku. A v tuhle chvíli vám asi nezbyde nic jinýho, než na něj vyrazit do kina. Tomuhle filmu jsem věnoval dvě recenze. Takže vám o něm vyprávět znava už nebudu. Recenzi najdete TADY.

 

 

Tak a to jue z dnešního filmového článku všechno. Mějte se kráně. Pokud jste náhodou prošvihli první dva články na tohle téma, tak tady jsou odkazy. 1. článek TADY. 2. článek TADY.

 

Share

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *