Lady Gaga – Pozornost patří Gaga (6)

Slova jejích písniček jsou mnohem okázalejší, než texty mnohých jiných popových zpěvaček. Je zkrátka nemožné představit si, že by Britney Spears zpívala o diskotyčinkách s takovým požitkem, jako o nich zpívá Lady Gaga. Gaga si samozřejmě dávala velký pozor, aby si ve své branži neudělala nepřátele. A někdy proto pěla, někdy až přehnané ódy na adresu jiných svých spolupracovníků. Věděla, že v nich nalezne ten nejschopnější tým, ze kterého pro sebe vymáčkne všechno. Bez těchto lidí by to takhle daleko asi nikdy nedotáhla. A pokud ano, trvalo by to několik let. Hlavní nemalý podíl na její slávě měl určitě Akon a RedOne.

,,Akon je skvělý a velmi talentovaný skladatel.“ prohlásila. ,,Obrovsky mě ovlivnil. Je opravdu jedním z nejlepších a každou spoluprací s někým lepším, než jste vy sami, se zdokonalujete.“ Snad ještě větší pochvaly si vysloužil RedOne. ,,Je duší, srdcem a krví mého vesmíru. Potkala jsem ho a on sevřel můj talent takovým způsobem, jako by mě potřeboval, jako bychom se vzájemně potřebovali. Byl vlastně jedním z prvních, který patřil k mému týmu Haus of Gaga. A ač je producent a ne skladatel, naučil mě jak lépe vnímat texty  a jak být lepší skladatelkou. Naučil mě o svých textech přemýšlet.“

RedOne jí náklonnost opětoval. Držel jí na zemi, aby se ze svého rychlého nástupu na scénu „nezbláznila“ a rychle nespadla dolů. Pomohl jí, aby nevybočila ze své dráhy.

Lady Gaga a i lidé z jejího tvůrčího týmu si pomalu začali všímat, že na sebe a zvláště na své outfity začíná přitahovat stále větší a větší pozornost nejen svých fanoušků, ale i svých ostatních kolegů z branže. Brzy i ostatní star byly spatřovány v něčem nápadně podobném jako sama Lady Gaga. Ovšem Gaga na sebe strhávala největší pozornost a hlavně svými outfity vykrádala přední strany novin a časopisů. Co ovšem vyrazilo opravdu dech i samotné Lady Gaga bylo video od malé šestileté holčičky. Její skladby byly určené převážně dospělému publiku, bylo ovšem nevyhnutelné, že se najdou i mladší generace, které budou její písničky poslouchat. Tato holčička ve svém videu zpívala písničky od Lady Gaga a tančila na ně. ,,Netuším, co si o tom mám myslet, když vidím tu šestiletou holčičku jak zpívá o tom, že je skvěle zmaštěná. Ale možná to nevadí, vždyť je roztomilá.“ Prohlásila Gaga na video.

Sdílej

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *