Photo Diary – Prosinec / Leden (2019 / 2020)

Tak vám konečně i tady na blogu přeji ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK. Po posledním podcastu a hlavně po celém Vánočním maratonu jsem si chtěl dát chvilku pauzu. Nejen sobě, ale i  vám. No a teď zase s chutí do tvoření. Jedna z novinek, kterou bych tady na blogu chtěl dělat, je formát těchto článků PHOTO DIARY. Pokud se mi to bude dařit, tak bude vycházet každý měsíc.

Jako první zmíním Vánoce, od kterých se odpíchnu. Mnozí jste na Instagramu zaznamenali, že jsem letošní Vánoce slavil sám. Teda s Božíkem. Někteří mi psali, že je to smutné. Ale něco jsem si uvědomil. Na štědrý den jsem se byl podívat po několika letech na půlnoční, kde jsem potkal Haničku. A o den později jsem se sešel s Haničkou i Helenkou u mě doma na našem každoročním Vánočním večírku. A vlastně mi došlo, že to jsou ty nejkrásnější Vánoce.

V neděli pátého ledna jsem opět zmizel do Prahy. Jo, je to fotka z vlaku a je hrozně zajímavá že jo. Každopádně jsem do Prahy zmizel proto, že jsem byl pozvaný na přednášku Janky Chudlíkové na téma Osobní vize.

Přednáška se konala na Filozofické Fakultě Univerzity Karlovy, což jsou nádherné prostory. Na přednášce jsem se setkal i s pár dalšíma blogerama a málem jsem převálcoval Shopaholic Nicol, kdy jsem do ní vrazil a nekoukal na cestu. Promiň. Taky jsem se setkal se Zorkou Hejdovou, což je skvělá ženská. Každopádně chci říct, že Janka je opravdu velkej profík v tom co dělá a celá přednáška byla boží a neskutečně přínosná. Janka se věnuje neurovědě a to jak dokáže pojmout téma a vysvětlit ho lidsky na krásných příkladech, to nesvede žádnej psycholog. Z přednášky jsem si přinesl plný list poznámek, které si denně pročítám a učím se podle nich řídit. Každopádně vám Janku doporučuji sledovat. Odkaz na její webové stránky najdete TADY.  A ještě jednou díky Jance za přínosné informace do mého života a za pozvání. Bylo krásné si to užít živě. O přednášce vám povím trochu něco víc i v poscastu, který připravuji.

Citát z přednášky: NEJSI TÍM, CO SE TI V ŽIVOTĚ STALO, ALE TÍM, KÝM SI SE ROZHODL STÁT PRÁVĚ TEĎ.

A poslední fotka v článku patří mému kolegovi blogerovi a youtuberovi Milano Style Blog. 

Co nejvíc miluju na sociálních sítích je to, že nás dokáží krásně propojit. Lidi se stejnými zájmy a koníčky, U Milánka a jeho přítele Jardy jsem strávil několik hodin. Vypili jsme spolu víno, několik kafíček, probrali hlavně Instagram a nezapomněli jsme na fotku. Pokud Milana neznáte, tak se věnuje kosmetice. Určitě je to zajímavý člověk a doporučuji vám ho sledovat. Odkaz na jeho Instagram je TADY. P.S.: Díky za tunu bjůty věcí, který si mi nabalil domu… A mimochodem i Milánkovo přítel Jarda je boží. Jarda maluje krásné obrazy a hlavně vaří a o svoje recepty se dělí na svém Instagramu. Jardu najdete TADY.

 

A to je z prvního Photo Diary článku všechno. Já doufám, že se vám článek líbil a budu se těšit zase někdy jindy u dalšího článku, nebo podcastu. Páá

 

 

 

 

Sdílej

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *