Návod: Jmenovky na dárky

Jak efektivně a jednoduše zabalit Vánoční dárky jsem si ukázali v článku před dvěma dny. Pokud vám náhodou unikl, tak si ho můžete připomenout TADY.

V tomto článku se podíváme na to, jak jednoduše můžeme vyrobit jmenovky na připravené a zabalené dárky. Jmenovky mohou mít různé tvary. Mohou být ve tvaru čtverce, či obdélníku. Mohou být otevírací a mohou mít různou velikost. Samozřejmě by jmenovka neměla zakrývat dárek samotný. Takže jmenovku vždy zvolte úměrnou k velikosti dárku.

Jmenovky mohou být hravé. Tyto jmenovky jsem vyráběl loni, kdy se mi narodila neteř. Zvolil jsem proto i výstižné nápisy jmen. Pokud jste hraví, tak si hrajte a nechte svoji fantazii proudit. K výrobě jmenovek vám stačí čtvrtka, provázek, který jsem použil přírodní. Samozřejmě je třeba fixka, tužka, nebo klidně pastelky a nůžky.

A to je z dnešního článku vše. Ač byl krátký, tak doufám, že jsem vás alespoň trochu inspiroval a že jmenovky na vašich dárcích budou originální. Pokud i tak ale víte, že výroba jmenovek není nic pro vás, tak si můžete stáhnout, vytisknout a vystřihnout jmenovky, které jsem pro vás vytvořil. Jmenovky na Vánoční dárky (staženo 77× ) Na další článek se můžete těšit zase zítra.

Sdílej

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *