Návod: Jednoduché Vánoční dekorace 2

Není nic krásnějšího, než krásně nazdobený byt Vánočními dekoracemi. V dnešním článku se opět podíváme na jednoduché Vánoční dekorace. Doufám, že vám přijdou vhod, i když už je dvanáctého prosince. Na první článek s dekoracemi se můžete podívat TADY.

 

Voňavé dekorace ze slupek

Vánoční dekorace lze vytvořit opravdu ze všeho. A nejlepší jsou ty dekorace, které ještě ke všemu krásně voní. Takovou dekoraci lze vytvořit ze slupek od mandarinek, nebo pomeranče, pomocí vykrajovátek na cukroví. Takovou dekoraci lze použít na vše, co vás napadne. Vykrojené ozdoby si usušte třeba na topení. Pokud budete opatrní, tak vám i vydrží do příštích Vánoc.

 

Sušené mandarinky a pomeranče

Tropické ovoce lze opravdu využít celé na dekorace. A jsou velmi efektivní. Nakrájejte mandarinku na kolečka a usušte. Kolečka pak můžete použít na věnec, jako vidíte na fotce, nebo jimi můžete dozdobit jakoukoliv jinou dekoraci.

 

Řetěz z šišek

Miluji dekorace z přírodních věcí. A šišky jsou jednou z věcí, kterou lze dozdobit snad každou dekoraci. Jednou z dekorací ze šišek může být i takový řetěz. Ten můžete použít jak na stromeček, tak třeba do okna. S takovým řetězem si můžete opravdu krásně vyhrát. Můžete ho dozdobit i jakoukoliv barevnou stužkou. Mimochodem krásné stužky snad ze všech materiálů, seženete třeba v drogerii DM za pár korun.

 

Z dnešního tvoření Vánočních dekorací je to všechno. Doufám, že jsem vás tímto článkem inspiroval k vytvoření nějaké krásné dekorace.

Sdílej

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *