Článek: Šťastné, veselé a nedokonalé

Ahoj moji milý čtenáři. Tak to uteklo zase jako voda a jsou tu Vánoce. Dnes je za mě ten nejkrásnější, nejvoňavější a nejklidnější den v roce. Nebo si ho alespoň tak snažte udělat.

Chci vám poděkovat za veškerou přízeň, kterou jste mi projevili v letošních Vánocích s Honzíkem. Děkuji za všechny fotky vašeho cukroví, které jste pekli podle mých receptů. Děkuji za všechny krásné zprávy a reakce na články. Já doufám, že jsem vás letošní skladbou článků, receptů a podcastů alespoň trochu uspokojil. Pro mě to byl maraton už od září, kdy jsem všechno začal připravovat. I tak jsem si to ale všechno užíval.

A protože je dnes štědrý den a nechci vás zdržovat od balení posledních dárků, nebo příprav štědrovečerní večeře, tak vám popřeji co nejkrásnější Vánoce. Užijte si je co nejvíce v poklidu. Nestresujte se tím, co jste nestihli, nebo nezařídili. A i když třeba nejsou přímo podle vašich představ a nejsou úplně dokonalé, tak si je užívejte, protože jsou jen jednou do roka. Dokonalé jsou především proto, že si je nenecháte ničím pokazit. Mějte se krásně a co nejvíce spokojeně.

Váš Honzík 🙂

Sdílej

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *